İstatistikler
Toplam,
İçerik Sayısı:5187
Kategori Sayısı :27
Okunma sayısı :269.916.964
Bu siteyi nasıl yaptık? Kullanım Şartları Servisler  Açılış Sayfam YapAçılış Sayfam Yap  Sık kullanılanlara ekleSık Kullanılanlara Ekle Tebrik MesajlarıTebrik Mesajları   Künye  Çekinceler  İletişimİletişim
Arama Kutusu

Kategoriler

"www.fikra.gen.tr Web Sitesi" veya "Web Sitesi"; Murathan Bostancı'ya ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. "Yazı", "bilgi", "yorum", "haber", "fıkra", "mesaj" ; kelimelerinden bir tanesi bile fikra.gen.tr içerisindeki tüm yazılı içerik anlamına gelmektedir.

Lütfen www.fikra.gen.tr Web Sitesi'ni kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz.

·  GENEL KULLANIM ŞARTLARI

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup ta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Murathan Bostancı'ın ve/veya fikra.gen.tr Web Sitesi'nin ve/veya bu site'nin yayınlandığı servis sağlayıcının, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Murathan Bostancı'ın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; fikra.gen.tr Web Sitesi'ni ziyaret edenlerin  Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, fıkra, fikra.gen.tr logosunun, ana sayfa ile alt bölüm bağlantılarının  fikra.gen.tr dışı web sitelerinde kullanımı, bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, Internet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, fikra.gen.tr'un ve Murathan Bostancı'ın hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Murathan Bostancı., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

fikra.gen.tr Web Sitesi'nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Murathan Bostancı tarafından garanti edilmemektedir.

fikra.gen.tr Web Sitesinde yer alan fıkra, bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Murathan Bostancı'ın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

fikra.gen.tr Web Sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Murathan Bostancı'ya ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak Ankara Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Murathan Bostancı tarafından beyan ve işbu fikra.gen.tr Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

·  Fıkra Gönderme EK KULLANIM ŞARTLARI

1) fikra.gen.tr dan ziyaretçiler tarafından üçüncü şahıslara gönderilen tüm mesajlar gerçekte var olmayan "fikra@fikra.gen.tr" mail adresinden gönderilmektedir. Bu konuda mesajı alan kişinin veya kişilerin mesajın Murathan Bostancı tarafından (Sahibi olduğu www.fikra.gen.tr tarafından) gelmiş olduğunu düşünmeleri ve yanlış anlamaları sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Murathan Bostancı'ın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. Ziyaretçilerin gönderdikleri mesajların isim bölümlerini kendilerini mesajı alan kişi tarafından tanıtabilecekler, mesajı alan kişinin mesajın kimden geldiğini anlayabilecekleri şekilde doldurmakta zorunludurlar.

2) Kullanıcı, Fıkra Gönderme servisini kullanırken aşağıda belirtilen davranışlarda bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder:

·   Kanuna, ahlaka ve kamu düzenine aykırı mesaj içeriği göndermek,

·   Mesaj gönderme yoluyla tehdit etmek, sövme vb. fiilleri işlemek, kişi ve/veya kuruluşların gizli bilgilerini yayınlamak,

·   Ticari, reklam ya da promosyon materyalleri göndermek, mesajın gönderildiği kişinin haberleşme özgürlüğünü kullanmasını engelleyecek sıklıkta mesaj göndermek

·   Uygunsuz, yalan ve/veya iftira içeren mesaj ve bilgileri göndermek,

·  Üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını zedeleyici mesaj göndermek.

3) Murathan Bostancı., gönderilen mesajın içeriğinden sorumlu tutulamaz. Mesaj içeriklerinin sorumluluğu mesajı gönderen kişiye aittir. Murathan Bostancı., mesaj içeriklerinden ve bu içerikler sebebiyle kişilerin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulamaz. Mesaj sebebiyle zarar veren kişi, zarara uğrayanın zararını karşılamakla yükümlüdür.

4) Murathan Bostancı, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

·  Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gereği, mesaja ve mesajı gönderene ilişkin bilgiler hizmet aldığı servis sağlayıcı yada fikra.gen.tr'den talep edildiği takdirde, talep eden merciye verilecektir.

·   Kullanım koşullarında belirtilen haller gerektirdiğinde,

·   Kullanıcının talep ettiği ürün ve servisleri sağlayabilmek için,

5) Kullanıcı, mesajların gönderiminde, mesaj ve diğer bilgilerin saklanmasında meydana gelebilecek aksama ve/veya gecikmeden Murathan Bostancı'ı sorumlu tutulamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

6) Bu hizmetten yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

7) Kullanıcı, bu kuralların Murathan Bostancı tarafından zaman zaman değiştirilebilir olduğunu kabul ve düzenli olarak bu kuralları gözden geçireceğini ve kurallara uygun hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


Bu sayfa 29 Mart 2004 tarihinden beri 71535 kere okunmuştur.Gereksiz Bilgi : En uzun gaz çıkarma rekoru 2 dakika 42 saniye ile Londralı Bernard Clemmense aittir.
En Popüler Fıkralar
Argo,küfür v.s. içerirBugün Prova6.5
Argo,küfür v.s. içerirAskerlik anilari6.5
Argo,küfür v.s. içerirKontes6.5
Küfür,erotik ifadeler v.s. içerirSallama!6.49
Argo,küfür v.s. içerirŞerefsiz6.49
Son eklenen yazılar
Herkes okuyabilirİyi koca, Kötü koca2.92
Herkes okuyabilirKüpe Diyaloğu3.88
Herkes okuyabilirÖpücük4.7
Herkes okuyabilirhorlama diyalogları5.37
Herkes okuyabilirABD Ekonomisi6.18
En Taze Fıkralar
Herkes okuyabilirBoz Kartal (42592)6.24
Küfür,erotik ifadeler v.s. içerirçamaşır makinesi (19820)6.75
Argo,küfür v.s. içerirEn meşhur ana (19022)6
Herkes okuyabilirÖğrenci temelin pantolonu (46952)5.16
Herkes okuyabilirsigara (19315)4.5
Herkes okuyabilirÜstüme düşeni yaptım (22164)5.17
Herkes okuyabilirEşşek (52219)4.83
Herkes okuyabilirTemelin Dedesi (23325)4.69
Herkes okuyabilirÖzel Dedektif (21829)3.29
Herkes okuyabilirbize her yer (20979)3.03
En Çok Okunanlar
Herkes okuyabilirEvli adam(88217)6.1
Küfür,erotik ifadeler v.s. içerirBuğday(88216)4.66
Argo,küfür v.s. içerirÇiş yarışı(88212)5.08
Küfür,erotik ifadeler v.s. içerirPenguen(88206)5.61
Herkes okuyabilirIskaladı(88203)5.43
Risk Faktörü
: Herkes okuyabilir
: Argo,küfür v.s. içerir
: Küfür,erotik ifadeler v.s.
Copyright © 2004 - 20015 Murathan BOSTANCI
Bu site SPL Lisansı ile yayınlanmaktadır.